Koma e-HR- pierwsza aplikacja oparta na Microsoft .NET

Opublikowano: 16 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Koma S.A. integrator systemów komputerowych opracował system Koma e-HR. Jest to pierwsza aplikacja HR stworzoną w całości w oparciu o nową technologię oprogramowania i usług – platformę Microsoft .NET.

Premierowy pokaz systemu Koma e-HR został przedstawiony w Warszawie na Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Autorski system Komy pozwala nie tylko na kompleksową obsługę zagadnień kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami finansowo-prawnymi, ale również jest doskonałym narzędziem wspierającym zadania związane z szeroko pojmowanym zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim.

Koma e-HR została napisana przy wykorzystaniu nowego narzędzia programowania Microsoft Visual Studio .NET i jest oparta na technologii Microsoft .NET. Technologia ta pozwoliła skorzystać z szerokiej palety rozwiązań zarówno w zakresie baz danych jak i oprogramowania urządzeń mobilnych. Dzięki zastosowaniu tej technologii Koma e-HR jest aplikacją pozwalającą na dostęp do danych zawartych w systemie przez Internet, telefon oraz urządzenia mobilne.

http://www.koma.com.pl

Sylwester KozakKoma e-HR- pierwsza aplikacja oparta na Microsoft .NET

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.