Koma e-HR- pierwsza aplikacja oparta na Microsoft .NET

Koma S.A. integrator systemów komputerowych opracował system Koma e-HR. Jest to pierwsza aplikacja HR stworzoną w całości w oparciu o nową technologię oprogramowania i usług – platformę Microsoft .NET.

Premierowy pokaz systemu Koma e-HR został przedstawiony w Warszawie na Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Autorski system Komy pozwala nie tylko na kompleksową obsługę zagadnień kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami finansowo-prawnymi, ale również jest doskonałym narzędziem wspierającym zadania związane z szeroko pojmowanym zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim.

Koma e-HR została napisana przy wykorzystaniu nowego narzędzia programowania Microsoft Visual Studio .NET i jest oparta na technologii Microsoft .NET. Technologia ta pozwoliła skorzystać z szerokiej palety rozwiązań zarówno w zakresie baz danych jak i oprogramowania urządzeń mobilnych. Dzięki zastosowaniu tej technologii Koma e-HR jest aplikacją pozwalającą na dostęp do danych zawartych w systemie przez Internet, telefon oraz urządzenia mobilne.

http://www.koma.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry