Koma S.A. przejęła MCCnet

Koma S.A., wchodząca w skład grupy Prokom, stała się posiadaczem większości udziałów krakowskiej firmy MCCnet Sp. z o.o. – specjalizującej się w unikatowych rozwiązaniach mobilnych.

Koma S.A. przejęła 51% udziałów MCCnet, z opcją zwiększenia swoich udziałów do 76 %. Zaangażowanie Koma S.A. nie ogranicza się jedynie do inwestycji kapitałowej. Przejęcie przez Komę firmy MCCnet stwarza szanse na rozwój autorskich pakietów programów skierowanych do firm oczekujących usprawnienia funkcjonowania działów kadr, serwisu czy sprzedaży. Specjalizacja i doświadczenie MCCnet pozwoli Komie na zajęcie w grupie Prokom roli wiodącego dostawcy usług mobilnych, zarówno w segmencie B2B, jak i B2C oraz otwiera nowe możliwości uczestnictwa w projektach związanych z szybkim rozwojem sieci Wi-Fi oraz aplikacji IVR-owych (interaktywna informacja głosowa).

„Unikatowość części rozwiązań MCCnet pozwala tej firmie na oferowanie swoich rozwiązań również za granicą, co wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej daje nam szanse dotarcia do zupełnie nowych rynków odbiorców. Uważam, że posiadanie większościowego udziału w firmie MCCnet znacząco poszerzy ofertę Koma S.A. zarówno pod względem produktowym jak i usługowym” – stwierdził Prezes Zarządu Koma S.A. Lech Cabaj.

http://www.mccnet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top