Koma S.A. wdraża ISO

Opublikowano: 21 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

KOMA S.A. rozpoczął procedurę wdrożenia systemu zarządzania jakością i uzyskania certyfikatu jakości wg normy ISO 9001:2000.

Zakres certyfikacji obejmować będzie integrację systemów teleinformatycznych oraz tworzenie i dodawanie nowych wartości do oferowanych produktów i rozwiązań. Szczegółowym programem objęte zostaną: tworzenie systemów informatycznych, wdrażanie oprogramowania, dostawy sprzętu komputerowego, projekty oraz instalacje sieci transmisji danych.

„Wdrożenie systemu zarządzania jakością jest jednym z kroków podejmowanych przez Spółkę w celu podniesienia poziomu satysfakcji naszych klientów ze świadczonych przez nas usług oraz kolejnym etapem przygotowań do rozpoczęcia działań na rynkach Unii Europejskiej” – twierdzi Lech Cabaj, Prezes Zarządu KOMA S.A.

Aktualnie KOMA posiada opracowaną politykę jakości, na bazie której przygotowane zostały główne dokumenty systemu tj. Księga Jakości, procedury i instrukcje. Audyt certyfikujący przewidziany jest na drugą połowę listopada 2003 roku.

http://www.koma.com.pl

Sylwester KozakKoma S.A. wdraża ISO

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.