Kompaktowe kamery Sanyo Xacti

Firma iSource została dystrybutorem marki Sanyo. W jej ofercie znalazły się m.in kamery cyfrowe serii Xacti – niewielkie, poręczne urządzenia cyfrowe nagrywające w rozdzielczości 720p oraz robiące zdjęcia matrycą 10 megapikseli.

Urządzenie Sanyo XACTI VPC-CG10 to rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią mieć kamerę zawsze przy sobie. Wyróżnia się nieprzeciętnym designem i kompaktowym rozmiarem. Oferuje zoom optyczny 5x z obiektywem o długości ogniskowej 40 – 200 mm, duży wyświetlaczem LCD (3,0”) oraz mocną baterie, która pozwala na godzinne użytkowanie w trybie ciągłego nagrywania.

Kompaktowe kamery Sanyo Xacti 1

Xacti oferuje wysoką jakość nagrań,  w rozdzielczości wideo 1280×720, przy 30 klatkach na sekundę. Wbudowany aparat pozwala na robienie zdjęć sekwencyjnych do 7 klatek na sekundę. Co ciekawe, technologia rozpoznawania twarzy może jednocześnie śledzić i identyfikować do 12 osób, co sprawia, że urządzenie jest idealne do wykonywania zdjęć grupowych.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 649 zł brutto. W ofercie iSource produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry