Komputer Świat docenił Superfoto.pl

Opublikowano: 10 września 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dwutygodnik „Komputer Świat” w niezależnym teście internetowych serwisów fotograficznych przyznał najwyższą notę Superfoto.pl
„Po wiosennym zwycięstwie w teście „PC Formatu”, tym bardziej jesteśmy zadowoleni z utrzymania najwyższej jakości. Nie osiedliśmy na laurach, lecz dalej staramy się dbać o naszego klienta, jakość produktów, które zamawia oraz atrakcyjność oferty” – mówi Maciej Orzechowski, prezes Superfoto.pl. „Test przeprowadzony przez „Komputer Świat” potwierdził, że nasze wysiłki są zauważone”.

„Komputer Świat” docenił najszerszą na rynku ofertę serwisu superfoto.pl, dobry program lojalnościowy, pozwalający zbierać punkty i wymieniać je na fotogadżety oraz liczne obniżki cen i promocje.

Pozostałe kryteria, które były brane pod uwagę w ocenie laboratoriów, to przede wszystkim: łatwość obsługi witryny, jakość i cena odbitek, program do wysyłki zdjęć, sposoby zamawiania i formy płatności, formy dostawy i czas realizacji.

Magazyn podkreślił także, że Superfoto.pl jest jedynym serwisem, w którym można zamówić efektowne opakowania fotogadżetów, jeśli zamawia się je jako prezent.

Superfoto.pl zostało nagrodzone w: „Komputer Świat” 18/2007  – „Test internetowych fotolabów – Wspomnienia na papierze”.

Hanna LaskowskaKomputer Świat docenił Superfoto.pl

Podziel się!

O autorze

hania