Komunikacja miejska na mapach Targeo.pl

Codziennie aktualizowane rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w 35 miastach w Polsce, wyszukiwanie linii i przystanków oraz wizualizacja przebiegu tras autobusowych i tramwajowych na mapie. Lokalizator internetowy Targeo.pl pomaga w planowaniu podróży komunikacją miejską.

Serwis mapowy Targeo.pl udostępnił informacje o komunikacji miejskiej w Białymstoku, Gdyni, Katowicach, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (w sumie 25 miast), Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Co ważne, dla aktualnych rozkładów jazdy na dzień bieżący i następne (cały tydzień), wyświetlane są dodatkowe informacje (kurs o danej godzinie jest realizowany tylko do określonego przystanku, kurs obsługiwany przez pojazd niskopodłogowy itp.). Rozkład jazdy komunikacji miejskiej w serwisie Targeo.pl zawiera również informacje o przystankach autobusowych „na żądanie”.

Widok_trasy

Dla wygody planowania podróży, użytkownik może skorzystać z wyszukiwarki linii i przystanków autobusowych i tramwajowych. Codziennie aktualizowane rozkłady jazdy można też wydrukować w jednej z trzech wersji – tekstowej, z przebiegiem trasy na mapie lub wersji zminiaturyzowanej, idealnej do przechowywania w portfelu. Zarejestrowani użytkownicy mogą we własnym profilu skorzystać z funkcji „schowek” do przechowywania często używanych rozkładów.

Usługa działa w oparciu o najnowsze, niezwykle dokładne mapy wykorzystywane w AutoMapie – czołowym polskim programie do nawigacji GPS. Dzięki połączeniu mapy z widoczną numeracją budynków, precyzyjnej wyszukiwarki i dokładnych danych o trasach i rozkładach komunikacji miejskiej, użytkownicy Targeo.pl otrzymali niezwykle przydatne narzędzie ułatwiające poruszanie się po mieście.

Rozkłady jazdy komunikacji miejskiej dostępny są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników serwisu Targeo.pl, jak również w telefonach komórkowych przez aplikację Targeo.mobi i w usłudze Drogowskaźnik dostępnej w sieciach Plus, Sami Swoi oraz 36i6.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry