Konferencja Hosting Meeting

Już 27 stycznia odbędzie się trzecia edycja konferencji Hosting Meeting! To cykliczne spotkanie rodzimych przedstawicieli branży hostingowej oraz małych i średnich firm w Polsce. Jego celem jest promocja innowacyjnych rozwiązań hostingowych i sposobów ich wykorzystania w biznesie.

Trzecie spotkanie Hosting Meeting odbędzie się już 27 stycznia 2011 we Wrocławiu pod hasłem „Biznes hostingowy w Polsce: rozwój, usługi i nowe technologie”. W imprezie swoje usługi, technologie i produkty dla firm hostingowych pokażą czołowi dostawcy rozwiązań na świecie, m.in. Microsoft, Hewlett Packard, MESH, Parallels, Spam Experts, NASK czy Gemalto.

Konferencja Hosting Meeting 1Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z rozwiązaniami, dzięki którym firmy hostingowe mogą rozwijać swoją ofertę i dostarczać nowe produkty na rynek. „Ta edycja naszego spotkania ma charakter B2B. Chcemy promować innowacyjne rozwiązania IT i pokazać firmom hostingowym, że ich właściwe wykorzystanie w biznesie może tworzyć przewagę konkurencyjną i rozwijać sam rynek – mówi Dariusz Nawojczyk, redaktor naczelny Webhosting.pl i organizator spotkania Hosting Meeting.

Podczas swoich prezentacji prelegenci pokażą m.in.:

 • rozwiązania infrastrukturalne zwiększające wydajność platform hostingowych,
 • modele biznesowe dla firm hostingowych,
 • produkty do sprzedaży w ramach kanałów obsługiwanych przez firmy hostingowe.

Jako uczestnik spotkania zyskujesz:

 • dostęp do fachowej i aktualnej wiedzy z rynku usług hostingowych,
 • możliwość poznania najważniejszych osób w branży i rozmowę z nimi podczas sesji networkingowych.

Szczegółowe informacje na temat agendy oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://hostingmeeting.pl. W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Dariuszem Nawojczykiem (+48 694 196 846, dariusz.nawojczyk@hostingmeeting.pl).

Uwaga! Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona – warto więc zarejestrować się już teraz!

Wpisy promowane

 • Ile trwa budowa domu?
  Czas budowy domu jednorodzinnego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość domu, stopień skomplikowania projektu, rodzaj materiałów i umiejętności wykonawców. ...
 • Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę?
  Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę? To proste — podnośnik dźwigowy z przyssawką pozwala na szybkie i bezpieczne ...

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top