Konkurs Bankier.pl i agencji Symetria

Bankier.pl wspólnie z agencją Symetria ogłaszają konkurs „Zmotywuj i wygraj 50 000 zł!”.  Każdy specjalista z branży e-marketingu, który zarejestruje się na stronie konkursowej i wskaże, co by chciał ulepszyć w serwisie www swojej firmy może wygrać pakiet usług Symetrii o wartości 50 000 zł.

10 czerwca 2010 r. rozpoczął się internetowy konkurs zorganizowany przez portal finansowy Bankier.pl i agencję Symetria. Do 4 lipca Internauci będą mogli rejestrować się na stronie konkursu www.bankier.pl/symetria i walczyć o nagrodę główną – pakiet usług Symetrii o wartości 50 000 zł oraz nagrody dodatkowe – 30 badań z użyciem technologii eye tracking. Dodatkowo każde zgłoszenie zostanie uhonorowane bezpłatnym raportem z zakresu użyteczności i e-marketingu.

„Usługi wchodzące w skład pakietu – analizy użyteczności, raporty, projekty funkcjonalne i graficzne oraz kreacje reklamowe – pozwalają znacząco usprawnić działania e-marketingowe nawet największych serwisów internetowych. Kompleksowość, innowacyjność i, co najważniejsze, efektywność tych usług zapewniły nam uznanie elitarnego stowarzyszenia UXalliance, którego jesteśmy jedynym reprezentantem w naszym kraju, oraz największych firm w Polsce. Teraz chcemy przedstawić nasze usługi szerszej publiczności.”
– mówi Hubert Wawrzyniak, Project Manager Symetrii.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poświęcić 5 minut. Na stronie konkursowej należy napisać, co Symetria powinna zbadać i ulepszyć w serwisie internetowym twojej firmy oraz zachęcić organizatorów krótkim, motywującym tekstem składającym się z maksymalnie 160 znaków.

Konkurs „Zmotywuj i wygraj 50 000 zł!” będzie trwał do 4 lipca 2010 r., a jego rozstrzygniecie nastąpi 12 lipca 2010 r. W przeciągu 3 dni od rozstrzygnięcia konkursu lista laureatów zostanie opublikowana na stronie www.bankier.pl/symetria, dodatkowo wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowania o wygranej i sposobie odebrania nagrody za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry