Konkurs Bankier.pl i agencji Symetria

Bankier.pl wspólnie z agencją Symetria ogłaszają konkurs „Zmotywuj i wygraj 50 000 zł!”.  Każdy specjalista z branży e-marketingu, który zarejestruje się na stronie konkursowej i wskaże, co by chciał ulepszyć w serwisie www swojej firmy może wygrać pakiet usług Symetrii o wartości 50 000 zł.

10 czerwca 2010 r. rozpoczął się internetowy konkurs zorganizowany przez portal finansowy Bankier.pl i agencję Symetria. Do 4 lipca Internauci będą mogli rejestrować się na stronie konkursu www.bankier.pl/symetria i walczyć o nagrodę główną – pakiet usług Symetrii o wartości 50 000 zł oraz nagrody dodatkowe – 30 badań z użyciem technologii eye tracking. Dodatkowo każde zgłoszenie zostanie uhonorowane bezpłatnym raportem z zakresu użyteczności i e-marketingu.

„Usługi wchodzące w skład pakietu – analizy użyteczności, raporty, projekty funkcjonalne i graficzne oraz kreacje reklamowe – pozwalają znacząco usprawnić działania e-marketingowe nawet największych serwisów internetowych. Kompleksowość, innowacyjność i, co najważniejsze, efektywność tych usług zapewniły nam uznanie elitarnego stowarzyszenia UXalliance, którego jesteśmy jedynym reprezentantem w naszym kraju, oraz największych firm w Polsce. Teraz chcemy przedstawić nasze usługi szerszej publiczności.”
– mówi Hubert Wawrzyniak, Project Manager Symetrii.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poświęcić 5 minut. Na stronie konkursowej należy napisać, co Symetria powinna zbadać i ulepszyć w serwisie internetowym twojej firmy oraz zachęcić organizatorów krótkim, motywującym tekstem składającym się z maksymalnie 160 znaków.

Konkurs „Zmotywuj i wygraj 50 000 zł!” będzie trwał do 4 lipca 2010 r., a jego rozstrzygniecie nastąpi 12 lipca 2010 r. W przeciągu 3 dni od rozstrzygnięcia konkursu lista laureatów zostanie opublikowana na stronie www.bankier.pl/symetria, dodatkowo wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowania o wygranej i sposobie odebrania nagrody za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry