Konkurs dla Abonentów w AUTOCOM

Opublikowano: 9 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Konkurs dla Abonentów w AUTOCOM 1W dniach 08.11.2004 do 07.12.2004 na stronach Portalu Abonentów AUTOCOM odbędzie się konkurs internetowy GAMEMANIA. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez telewizję kablową AUTOCOM oraz jeden z najpopularniejszych kanałów muzycznych MTV Polska.

Codziennie, przez 20 dni na stronach Portalu Abonentów AUTOCOM publikowane będą pytania konkursowe. Każdego dnia o określonej godzinie pojawi się kolejno pięć pytań. Pierwszy abonent, który udzieli poprawnej odpowiedzi na pytania otrzyma nagrodę. Dodatkowo, każdego dnia wśród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie i prześlą poprawną odpowiedź rozlosowana zostanie nagroda – niespodzianka.

http://portal.autocom.pl

Sylwester KozakKonkurs dla Abonentów w AUTOCOM

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.