Konkurs MULTIMEDIA Doliny Kreatywnej

Projektujesz strony WWW? Tworzysz animacje komputerowe, artystyczne prezentacje multimedialne, video-art? Zgłoś się do konkursu MULTIMEDIA Doliny Kreatywnej, projektu stypendialnego Telewizji Polskiej S.A. Termin nadsyłania prac mija 10 października 2008r. Na zwycięzców czeka 15 000 zł do podziału.
Konkurs adresowany jest do młodych twórców (14-25 lat). Jedna osoba może zgłosić na konkurs maksymalnie po jednej pracy z następujących obszarów: strony WWW, artystyczne prezentacje multimedialne oraz animacje komputerowe, video-art.

Jury składające się z autorytetów w tej dziedzinie oceniać będzie prace na podstawie następujących kryteriów: ujęcie tematu, walory artystyczne, oryginalność, walor intelektualny, poziom techniczny.

Finał konkursu zostanie zaprezentowany w audycji „Dolina Kreatywna czyli czego szuka młoda sztuka” w listopadzie 2008 r. na antenie TVP2 oraz w telewizji interaktywnej iTVP. Podczas programu jury ogłosi swój werdykt i nagrodzi autorów najlepszych projektów multimedialnych.  W Dwójce prezentowane będą felietony „Dolina Kreatywna – co słychać”, dzięki którym będzie można bliżej poznać finalistów i projekty multimedialne, które będą walczyć o główną nagrodę.

Regulamin konkursu oraz dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w konkursie dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.dolinakreatywna.tvp.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry