Cyfrowa Platforma TVP

Opublikowano: 15 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

15 września 2009 r. Telewizja Polska uruchomiła pierwszą, bezpłatną część cyfrowej platformy i rozpoczęła realizację zaleceń wynikających z projektu Strategii Cyfryzacji kraju, opracowanego przez Międzyresortowy Zespół ds. Telewizji i Radiofonii Cyfrowej. Jednocześnie Zarząd TVP S.A. skierował do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek koncesyjny potrzebny do rozprowadzania pełnego pakietu programów.

Hanna LaskowskaCyfrowa Platforma TVP

Milionowa umowa eSKY i TVP

Opublikowano: 6 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spółka eSKY, właściciel eSKY.pl – internetowego biura podróży i największego polskiego serwisu internetowego z biletami lotniczymi, wygrała przetarg na obsługę Telewizji Polskiej w zakresie podróży lotniczych.

Hanna LaskowskaMilionowa umowa eSKY i TVP

Puchar Świata w skokach narciarskich w Internecie

Opublikowano: 28 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

27 listopada pod adresem skoki.tvp.pl Telewizja Polska rozpoczęła transmisje z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Internecie. Jako pierwszą będzie można obejrzeć transmisję kwalifikacji rozgrywanych w Kuusamo – początek o godz. 18:00. Na stronie skoki.tvp.pl do 22 marca 2009 r. kibice skoków narciarskich będą mogli emocjonować się przebiegiem Pucharu Świata w sezonie 2008/2009. W  serwisie dostępne będą transmisje z Kussamo, …

Hanna LaskowskaPuchar Świata w skokach narciarskich w Internecie