Konkurs na Internetowe Video Roku 2006

Od 12 kwietnia rusza konkurs na Internetowe Video Roku organizowany przez serwis wymiany plików wideo Patrz.pl. Internauci wybiorą najciekawsze materiały wideo w pięciu kategoriach. W wielkim finale, spośród zwycięzców poszczególnych kategorii wybrane zostanie Internetowe Video Roku 2006.

Spośród wszystkich filmów nadesłanych przez użytkowników serwisu Patrz.pl jury konkursu wybrało po pięć filmików w pięciu kategoriach. Od 12 do 31 kwietnia internauci będą mogli głosować na najciekawsze filmy wysyłając smsy lub logując się na stronie serwisu Patrz.pl.

Każda z osób głosujących będzie miała szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród, między innymi telefonów komórkowych, iPodów.

W pierwszym etapie konkursu jego uczestnicy wybiorą najciekawsze materiały video w kategorii WYNALAZKI, SPORTY WYCZYNOWE, REKLAMA DŹWIGNIĄ HADLU, SEXY oraz ŻULERKA – czyli wybory Żula roku 2006.

W wielkim finale spośród zwycięzców poszczególnych kategorii internauci wybiorą najlepsze Internetowe Video Roku 2006.

„Użytkownicy będą nagradzani za zamieszczenie w serwisie Patrz.pl video, które następnie zostało uznane za najlepsze video roku 2006 albo najlepsze video danej kategorii” – mówi Rafał Janik, jeden z twórców PINO.pl – „Internauci głosujący będą nagradzani również za największą aktywność w głosowaniu, która zostanie określona na podstawie liczby oddanych przez danego użytkownika głosów. Głosujący SMS będą nagradzani za największą aktywność w głosowaniu, która zostanie określona na podstawie liczby oddanych przez danego głosującego głosów” – dodaje Janik.

www.patrz.pl/konkurs/info

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry