Konkurs: załóż sklep internetowy i wygraj 15.000 zł!

SklepyFirmowe.pl wraz z Nokaut.pl i TradeMaker.pl organizują konkurs dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż przez Internet. Zakładając sklep internetowy na platformie SklepyFirmowe.pl, a następnie efektywnie go rozwijając, można otrzymać nagrody, które pomogą w dalszym prowadzeniu własnego biznesu.

Chcemy zachęcić ludzi do rozpoczęcia swojej działalności w Internecie, dlatego nasz konkurs głównie kierujemy do nowych sklepów, które zostaną założone w 2010 roku natomiast istniejące już sklepy, chcemy nagradzać za włożoną pracę i poświęcony czas w budowę swojego wizerunku w Internecie – mówi Rafath Khan, twórca i współzałożyciel SklepyFirmowe.pl

Zasady konkursu są proste: zakładasz sklep na platformie SklepyFirmowe.pl, rozwijasz swój biznes i jeśli twój sklep osiągnie najlepsze wyniki sprzedaży spośród nowych sklepów otrzymasz 10 000 zł w gotówce, 3 000 zł na promocje sklepu w Nokaut.pl oraz 2 000 zł na pozycjonowanie SEO przez TradeMaker.pl.

W ramach konkursu przewidziane są także dodatkowe nagrody o wartości 3 000 zł, za najlepszą szatę graficzną sklepu oraz najlepszy katalog produktów. Drugie miejsca w wymienionych kategoriach zostaną uhonorowane rocznymi abonamentami Platinum na prowadzenie sklepu. Pula wszystkich nagród przekracza 25 000 zł.

W jury konkursu zasiadają osoby znane z ecommercowej blogosfery i nie tylko: Krzysztof Bartnik (eKomercyjnie.pl), Wojtek Kyciak (commerce.blox.pl), Grzegorz Marczak (antyweb.pl) oraz Viren Bhadari (skarpetkowo.pl).

SklepyFirmowe.pl to platforma w ramach której można założyć sklep internetowy w jedno kliknięcie. Obecnie na oprogramowaniu tym prowadzonych jest ponad 600 sklepów internetowych. Cechą charakterystyczną platformy SklepyFirmowe.pl jest niska bariera założenia sklepu. Sklep można założyć w kilka sekund a plany abonamentowe zaczynają sie już od 19 zł/mc. Dodatkowym atutem platformy jest aktywne wspieranie sklepów w promocji ich oferty poprzez serwis Bazarek.pl (815 000 RU wg listopadowego Megapanelu PBI/Gemius).

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie konkursu http://www.sklepyfirmowe.pl/konkurs

Redakcja e-biznes.pl jest patronem medialnym konkursu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry