Konta firmowe i przejazdy bezgotówkowe w mytaxi

Opublikowano: 26 lipca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

mytaxi wprowadza kolejne ułatwienia – tym razem w ofercie pojawiły się przejazdy bezgotówkowe dla firm. Płatność za przejazd odbywa się za pomocą smartfona w czasie rzeczywistym.

05_mytaxi_visualJedną z głównych korzyści dla firm jest możliwość wygenerowania jednej zbiorczej faktury w miesiącu za wszystkie przejazdy pracowników, dodatkowo udostępnione są narzędzia do kontroli kosztów. Konta pracowników, wraz z loginami i hasłami, tworzy osoba wskazana w firmie. Po założeniu konta i zalogowaniu mogą oni już zamawiać taksówki w formie bezgotówkowej, po zakończeniu kursu zatwierdzają tylko poniesiony koszt.

Z mytaxi współpracuje już blisko 400 taksówkarzy, głównie w Warszawie – niebawem w ofercie pojawią się kolejne miasta. Aplikację można pobrać bezpłatnie z AppStore, Google Play i BlackBerry World.

Sylwester KozakKonta firmowe i przejazdy bezgotówkowe w mytaxi

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.