Konto na Diino dla kupujących aparat BenQ

Kupującym aparat cyfrowy BenQ oferuje czteromiesięczne konto o pojemności 25GB do przechowywania, udostępniania zdjęć cyfrowych i innych plików danych na znanym portalu Diino www.diino.com.

Każdy kto kupił dowolny model aparatu cyfrowego BenQ po 1 stycznia 2007 roku lub zakupi go do 1 grudnia 2008 roku ma możliwość korzystania przez cztery miesiące z konta w serwisie Diino™ na stronie o pojemności 25GB. Po czterech miesiącach, konto będzie nadal dostępne, ale o pojemności zmniejszonej do 2GB. Istnieje także możliwość odpłatnej kontynuacji korzystania z konta o pojemności 25GB.

Promocją objęte są wszystkie modele aparatów cyfrowych BenQ. Do rejestracji w systemie Diino™ potrzebny jest tylko numer seryjny aparatu cyfrowego. Konto przynależne jest do numeru seryjnego aparatu, dlatego możliwe jest np. posiadanie dwóch kont pod warunkiem rejestracji dwóch aparatów cyfrowych BenQ. Firma BenQ oraz organizatorzy promocji zastrzegają sobie prawo kasowania kont przypadku rejestracji większej ich liczby na ten sam numer seryjny aparatu.

Konto na Diino dla kupujących aparat BenQ 1

Serwis internetowy Diino™ pozwala na przechowywanie, dostęp oraz udostępnianie cyfrowych dokumentów: zdjęć, filmów, muzyki, itp. Dodatkowo, serwis pozwala na „streaming” plików MP3 na komputer PC lub inne urządzenie przenośne, również na telefony komórkowe. Posiadanie aparatu cyfrowego BenQ razem z kontem Diino jest wygodnym i łatwym sposobem korzystania z cyfrowego świata obrazu. Dzięki korzystaniu ze zdalnego konta, można bezpiecznie przechowywać zdjęcia i filmy cyfrowe, tudzież inne pliki bez obawy o ich utratę z powodu uszkodzenia karty SD, czy awarii komputera.

www.diino.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry