Konto online eurobanku – oprocentowanie 7,07%

EuroBank SA podniósł oprocentowanie ROR do poziomu 7,07%.

Zmiany na rynku kont osobistych i oszczędnościowych są bardzo dynamiczne. Dlatego EuroBank SA proponuje swoim klientom oprocentowanie konta online w wysokości 7,07%, dodatkowo – z możliwością wpłaty i wypłaty środków w dowolnym momencie, bez utraty korzyści i bez żadnych opłat.

–  Oferujemy 7,07% dla wszystkich klientów, już od pierwszej złotówki, bez żadnych progów lub limitów. Kontynuujemy politykę prostych i przejrzystych produktów oraz wysoko oprocentowanych depozytów. W kwietniu tego roku nasze konto online zostało uznane za najlepsze w rankingu przygotowanym przez „Newsweek” i chcemy utrzymać pozycję lidera – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes EuroBanku SA odpowiedzialny za rozwój produktów.

Konto online eurobanku to w pełni funkcjonalne konto osobiste (ROR). Oprócz niezwykle atrakcyjnego oprocentowania, można go używać także do bieżących rozliczeń. Przelewy zewnętrzne są bezpłatne, a do konta wydawana jest karta płatnicza VISA Electron. Dodatkowo istnieje możliwość wielokrotnego wypłacania środków w dowolnym momencie – bez żadnych kosztów i limitów w ilości bezpłatnych wypłat.

Konto online eurobanku można założyć w 452 placówkach własnych i franczyzowych banku, zlokalizowanych na terenie całej Polski, a od czerwca także przez Internet.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry