Kredyt hipoteczny w Inwestycje.pl

W odpowiedzi na wzrastające w Polsce zainteresowanie kredytem hipotecznym, portal Inwestycje.pl nawiązał współpracę z Powszechnym Domem Kredytowym S.A.
Dzięki temu, poza kredytem hipotecznym, użytkownik portalu może skorzystać także z pozostałych ofert Partnera, dostępnych w Pasażu Finansowym portalu Inwestycje.pl, a mianowicie: kredytu gotówkowego, samochodowego, hipotecznego dla firm, funduszu inwestycyjnego oraz karty kredytowej.

Wraz ze wzrostem cen nieruchomości, wzrosła rola kredytów hipotecznych. Taki sposób finansowania inwestycji staje się coraz popularniejszy w Polsce. „Większa popularność kredytów hipotecznych wiąże się z dywersyfikacją źródeł finansowania nieruchomości mieszkaniowych, stosowaniem ubezpieczeń kredytów hipotecznych, obniżeniem oprocentowania kredytów, wydłużeniem okresu spłaty kredytów, wzrostem cen nieruchomości mieszkaniowych spowodowanym wejściem Polski do UE, prognozowanym podwyższeniem stawki VAT”. – pisze Sylwia Hucik-Gaicka, analityk portalu Inwestycje.pl, w artykule „Sytuacja na rynku kredytów hipotecznych”.

„Kredyty hipoteczne są najbardziej dynamicznie rozwijającą się dziedziną działalności kredytowej banków” – dodaje Pani S. Hucik-Gaicka. Dlatego też portal Inwestycje.pl wychodzi naprzeciw potrzebie bezpośredniego dotarcia do klientów banków i wszelkich instytucji, które oferują fachowe doradztwo i konkretną ofertę kredytową, umożliwiając im pełną prezentację oraz sprzedaż wskazanych przez nich produktów za pośrednictwem Pasażu Finansowego, platformy sprzedaży produktów i usług finansowych.

Kredyt hipoteczny jest jednym z najtańszych produktów na rynku, stanowiąc jednocześnie dla banków bardzo istotne źródło przychodów. Cena jest tutaj dominantą, która decyduje o coraz częstszym korzystaniu z możliwości pobrania kredytu hipotecznego. Z kolei banki chętnie udzielają kredytów po niskiej cenie, gdyż mają pewne i skuteczne zabezpieczenie w postaci nieruchomości kredytobiorcy. O atrakcyjności kredytu hipotecznego przesądza także to, iż można go zaciągać w jednej z kilku dostępnych walut.

Portal Inwestycje.pl angażuje się w skuteczne dotarcie z ofertą do osób najbardziej zainteresowanych  kredytem hipotecznym – inwestorów lokujących kapitał w nieruchomościach. Ze względu na swój profil i misję, portal od początku istnienia realizuje strategię rozwoju opartą na skutecznej komunikacji pomiędzy firmami finansowymi, a użytkownikami portalu – przedsiębiorcami, biznesmenami, inwestorami i wszystkimi zainteresowanymi dziedziną szeroko pojętych finansów.

Skutecznym narzędziem w realizacji owych celów jest Pasaż Finansowy – platforma sprzedaży produktów i usług finansowych. Przy współpracy z coraz liczniejszą grupą partnerów, portal oferuje sprzedaż dostępnych produktów, m.in. kredytów, kont bankowych, kart kredytowych, usług z zakresu windykacji należności, inwestowania w sztabki złota czy monety kolekcjonerskie. Dzięki temu Pasaż Finansowy pośredniczy w dokonywaniu transakcji finansowych, a to umożliwia Partnerom portalu (firmom i instytucjom finansowym) bezpośrednie dotarcie do klientów, zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych.

www.inwestycje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top