Kredyt na inwestycje w domeny internetowe

Z początkiem roku serwis AfterMarket.pl wprowadził do swojej oferty możliwość rejestrowania, kupowania i wykonywania innych operacji dotyczących domen bez konieczności posiadania środków na koncie – na kredyt.

Zabezpieczeniem salda debetowego będą domeny, które wycenione zostaną automatycznie przez system internetowy: domeny dwuznakowe, trzyliterowe nie zawierające znaków narodowych, lub takie, które zostały przechwycone za minimalną kwotę 300 PLN nie wcześniej niż miesiąc przed zaciąganiem kredytu. Domena wyznaczona do zabezpieczenia salda debetowego zostanie zablokowana na czas korzystania z kredytu, który zostanie zwiększony o kwotę przypisaną do danej domeny. Nie będzie można w związku z tym w tym czasie pobrać kodu AuthInfo domeny, przenieść jej na inne konto w serwisie, wystawić na aukcję, rozpocząć transakcji Escrow sprzedaży lub wynajmu domeny oraz ustawić dla niej ceny „kup teraz”.

Kredyt na inwestycje w domeny internetowe 1Opłata za korzystanie z salda debetowego to 5%. Jest to kwota naliczana nie od wysokości przyznanego salda debetowego, ale od rzeczywiście wykorzystanego kredytu. Zatem jeśli przyznane saldo debetowe na koncie wynosi 1 000 PLN, a konto użytkownika wskazuje kwotę – 300 PLN (czyli wykorzystano 300 PLN z przyznanego kredytu 1 000 PLN) to pobrana zostanie opłata 15 złotych bez względu na okres kredytowania.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry