kredyt w mBanku

Opublikowano: 7 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 1 lutego br. mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, detaliczna część BRE Banku SA, oferuje swoim Klientom kredyt odnawialny z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem – od 15,30%.

Po raz pierwszy w Polsce usługi wirtualnego banku stają się interesującą propozycją nie tylko dla osób, które dysponując wolnymi środkami, korzystnie lokują w nim swoje oszczędności. mBank stał się również kredytodawcą i może pożyczać pieniądze swoim Klientom.

Kredyt odnawialny w mBanku to nowa oferta, która uzupełnia funkcje eKONTA – podstawowego rachunku osobistego w mBanku. Dzięki usłudze kredytowej Klienci mBanku mogą poszerzyć swoje możliwości finansowe. mBank oferuje szczególnie korzystne warunki dla stałych, lojalnych Klientów oraz posiadaczy prestiżowych kart Visa Gold, a także umożliwia obniżenie oprocentowania kredytu już po 6 miesiącach od jego otrzymania.

Kredyt w mBanku może zostać przyznany Klientom, którzy są właścicielami (lub współwłaścicielami) eKONTA od co najmniej 6 miesięcy, mają uregulowany stosunek do służby wojskowej (w przypadku mężczyzn poniżej 28 roku życia), mogą udokumentować posiadanie stałego źródła dochodów oraz deklarują stałe wpływy na eKONTO. Rachunek, którego są posiadaczami był regularnie zasilany w badanym okresie (ostatnie 6 miesięcy).

Oprocentowanie kredytu jest zmienne i przez pierwsze 6 miesięcy zbliżone do średniej oferty bankowej na rynku – obecnie wynosi 18,40%. mBank proponuje jednak korzystne rozwiązanie dla kredytobiorców, już po 6 miesiącach prawidłowego korzystania z kredytu (regularne wpływy na eKONTO, spłata odsetek) mBank może znacząco obniżyć oprocentowanie zadłużenia. Specjalna grupa Klientów (posiadacze karty Visa Gold mBanku oraz osoby o wysokiej zdolności kredytowej) może ubiegać się o bardzo atrakcyjne, minimalne oprocentowanie, które obecnie wynosi 15,30%.

Kredyt udzielany jest na okres 12 miesięcy, z automatycznym przedłużeniem na kolejny rok (pod warunkiem prawidłowej spłaty). Kredytobiorca może jednak spłacić kredyt przed upływem 12 miesięcy i nie korzystać z przyznanego limitu. Środki z kredytu są dostępne na zasadach depozytów (przelewy, wypłaty w bankomatach, zakupy kartą). Maksymalna kwota kredytu to 10 tys. zł. Kwota przyznanego kredytu zależy od deklarowanych dochodów Klienta, wysokości regularnych wpływów na eKONTO, wielkości Jego ewentualnych obciążeń finansowych (np. innych kredytów) oraz innych czynników wpływających na zdolność kredytową Klienta.

http://www.mBank.com.pl

Sylwester Kozakkredyt w mBanku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.