Kroki milowe dla Windows 8

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Microsoft ogłosiła, że zakończono fazę rozwoju i testowania systemu operacyjnego Windows 8 i wkrótce będzie on dostępny dla producentów i deweloperów, w wersji OEM do instalacji na nowych komputerach i urządzeniach.

Spółka Microsoft poinformowała na swoim blogu, że wydała gotową do produkcji wersję systemu operacyjnego Windows 8. Oznacza to, że na całym świecie będzie można w ciągu kolejnych dwóch tygodni pobrać ostateczną wersję systemu operacyjnego najnowszej generacji w wersji Release to Manufacturing (RTM).

Kroki milowe dla Windows 8 1

Programiści i specjaliści z dziedziny IT, subskrybenci Microsoft Developer Network lub Tech Net do 15 sierpnia otrzymają uprawnienia pozwalające na rozpoczęcie korzystania z systemu operacyjnego Windows 8.

16 sierpnia klienci korzystający z systemu Microsoft Software Assurance dla systemu Windows będą mogli pobrać program Windows 8 edycja Enterprise poprzez Volume Licence Service Center. Pozwoli to im na testowanie nowego systemu Microsoftu. W tym samym dniu dostęp do Windows 8 uzyskają członkowie Microsoft Network Partner. Cztery dni później otrzymają go również dostawcy Microsoft Action Pack.

1 września klienci licencji grupowych otrzymają dostęp do zakupu Windows 8 za pośrednictwem sprzedawców Microsoft.
Jednocześnie, firma Microsoft poinformowała o wydaniu finalnej wersji programu Windows Server 2012.

Już 26 października tego roku, według wcześniejszych zapowiedzi Microsoftu, klienci będą mogli kupić system Windows 8 albo zmodernizować istniejące systemy – Windows 7, Vista i XP. Uaktualnienie systemu operacyjnego pociągnie za sobą koszt 39,99 dolarów. Kupując system Windows 7 PC już dzisiaj, klient zapłaci za jego upgarde do Windows 8 14,99 dolarów. Jak do tej pory, firma Microsoft nie opublikowała oddzielnej ceny za Windows 8.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry