Krzysztof Szymczak wzmacnia zespół EM Lab

Opublikowano: 2 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Do zespołu EM Lab S.A., agencji marketingowej notowanej na rynku NewConnect, dołączył Krzysztof Szymczak, który odpowiadać będzie m.in. za obsługę kluczowych klientów Spółki, brandy Play i Allegro. Nowy Account Manager ma wzmocnić Spółkę kompetencjami, które zdobył na amerykańskim rynku.

Krzysztof Szymczak jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Nowych Mediów na uniwersytecie The New School w Nowym Jorku. Przed związaniem się z EM LAB S.A. doświadczenie zdobywał w agencjach Hardwork Communications w Warszawie oraz AgencySacks w Nowym Jorku. W tej ostatniej pracował przy obsłudze ekskluzywnych marek, m.in. Chelsea Property Group, Steinway Lyngdorf, Baccarat, Verdura, Cartier, Departures Magazine, czy SHVO. Szymczak jest współzałożycielem rozpoznawanego w wielu krajach bloga „The Essentialist” o reklamie drukowanej/modzie (http://www.theessentialist.blogspot.com) jak również fundacji The Mill Foundation (http://www.millthefoundation.com) wspierającej niezależne projekty kulturalne na płaszczyźnie doradztwa mediowego oraz promocji.

EM Lab już dawno postawił sobie za cel wprowadzenie zachodnich standardów do polskiej branży marketingowej. Jesteśmy prekursorami w przypadku marketingu doświadczeń, czy procurmentu zakupu usług zewnętrznych. Wierzymy że pozyskanie Krzysztofa do naszego zespołu pozwoli nam wprowadzić zagadnienia obsługi klienta na nieosiągalny dla naszej konkurencji poziom. – mówi Julian Kozankiewicz, Prezes EM Lab.

W EM Lab Krzysztof Szymczak będzie odpowiadał za obsługę brandów Play i Allegro.

Jestem przekonany, że moje doświadczenia wpisują się w strategię Spółki, zaś moim pierwszym zadaniem będzie wzmocnienie i udoskonalanie komunikacji między klientem a agencją, co z pewnością przełoży się na efekty osiągane przez EM Lab. – dodaje Krzysztof Szymczak z EM Lab.

Tomasz UchańskiKrzysztof Szymczak wzmacnia zespół EM Lab

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski