Która partia ma najlepszy serwis wyborczy? Zdecyduj!

Opublikowano: 3 października 2011. Kategoria: Rynek. Tagi:

Agencja interaktywna Symetria (www.symetria.pl) we współpracy z naszym serwisem organizuje badanie użyteczności serwisów wyborczych najpopularniejszych partii w Polsce. Sprawdź ile czasu zajmuje znalezienie podstawowych informacji dotyczących wyborów.

Która partia ma najlepszy serwis wyborczy? Zdecyduj! 1Już za kilka dni wybory. To ostatnie chwile, w których kandydaci mają szanse przekonać obywateli, aby oddali na nich swój głos. Wielu Polaków poszukuje informacji związanych z wyborami w internecie.

Jak partie polityczne radzą sobie z promocją w sieci? Czy zadbały o poprawne rozmieszczenie informacji i dopasowały swoje strony tak, by ułatwić wyborcom komfortowe zapoznanie się z programem?

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu i wyrażenia swojego zdania. W czwartek w naszym serwisie zostanie opublikowany raport, z którego dowiedzieć będzie można się, która partia ma najlepiej przygotowany serwis internetowy.

Test składa się z trzech zadań i jego wypełnienie nie powinno zabrać więcej niż kilka minut. Dostępny jest pod adresem: https://s.userzoom.com/m/MSBDNjVTNTc_

Zapraszamy!

 

Dawid ZarazińskiKtóra partia ma najlepszy serwis wyborczy? Zdecyduj!

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.