Która partia ma najlepszy serwis wyborczy? Zdecyduj!

Agencja interaktywna Symetria (www.symetria.pl) we współpracy z naszym serwisem organizuje badanie użyteczności serwisów wyborczych najpopularniejszych partii w Polsce. Sprawdź ile czasu zajmuje znalezienie podstawowych informacji dotyczących wyborów.

Która partia ma najlepszy serwis wyborczy? Zdecyduj! 1Już za kilka dni wybory. To ostatnie chwile, w których kandydaci mają szanse przekonać obywateli, aby oddali na nich swój głos. Wielu Polaków poszukuje informacji związanych z wyborami w internecie.

Jak partie polityczne radzą sobie z promocją w sieci? Czy zadbały o poprawne rozmieszczenie informacji i dopasowały swoje strony tak, by ułatwić wyborcom komfortowe zapoznanie się z programem?

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu i wyrażenia swojego zdania. W czwartek w naszym serwisie zostanie opublikowany raport, z którego dowiedzieć będzie można się, która partia ma najlepiej przygotowany serwis internetowy.

Test składa się z trzech zadań i jego wypełnienie nie powinno zabrać więcej niż kilka minut. Dostępny jest pod adresem: https://s.userzoom.com/m/MSBDNjVTNTc_

Zapraszamy!

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top