Kup, sprzedaj firmę dzięki Investing.pl

Portal inwestycji kapitałowych Investing.pl to miejsce w sieci powstałe z myślą o poszukujących pomysłu na dochodowy biznes. Jest to platforma inwestycyjna, której przyświeca idea kojarzenia osób poszukujących inwestorów z osobami chcącymi zainwestować w ciekawe przedsięwzięcie.

Codziennie na stronie www.investing.pl pojawiają się oferty kupna i sprzedaży firm, nieruchomości, a także oferty franchisingu. Investing.pl oferuje wymianę konkretnych informacji biznesowych, skierowanych do osób najbardziej zainteresowanych biznesowym przedsięwzięciem. Zamieszczenie ogłoszenia czy promowanie swojej oferty biznesowej na stronie Investing.pl jest całkowicie darmowe.

Przy tworzeniu Investing.pl postawiliśmy sobie za cel udostępnienie platformy wymiany informacji wszystkim użytkownikom, zainteresowanym nawiązywaniem kontaktów biznesowych, nie tracąc przy tym czasu na szukanie odpowiednich partnerów dla swoich przedsięwzięć. Zainteresowanie naszym narzędziem dystrybucji informacji biznesowych wyraża się ilością ofert nadsyłanych od użytkowników sieci. Świadczy to o zapotrzebowaniu na tego typu  przedsięwzięcia – mówi Prezes E-financial Sp. z o.o. Grzegorz Czapla.

www.investing.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry