Kup telewizor, odbierz tablet od redcoon.pl!

Opublikowano: 29 lipca 2014. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi:

Jeśli promocja to tylko z mega korzyścią. Już od dzisiaj kupując w redcoon.pl telewizor z oferty TABS GRATIS otrzymasz dodatkowy tablet. Duży wybór markowych modeli nie tylko ułatwi Ci dopasowanie odpowiedniego sprzętu do swoich potrzeb, ale także pozwoli zaoszczędzić sporą sumę w portfelu.

Promocja obejmuje telewizory znanych i cenionych producentów (np. Sony, Samsung, LG, Panasonic, Toshiba, Sharp). Dostępne są mniejsze 32-calowe modele, jak również modele 40 – calowe lub większe. Poza tradycyjnymi funkcjami i rozdzielczością HD ready lub full HD, telewizory dostarczają nam całą gamę możliwości rozrywki sieciowej. Łączność WiFi umożliwia podłączenie urządzenia do domowego routera i uzyskanie dostępu m.in. do zasobów platform multimedialnych. Niektóre modele posiadają aktywny system trójwymiarowego obrazu 3D, który gwarantuje kinową jakość rozrywki na wyciągnięcie ręki.

tv-i-tabsy-750x200

Wraz z telewizorami LB561B można uzyskać nagranie aktualnie oglądanego programu na zewnętrzne nośniki w trybie Time Machine. Funkcja ta umożliwia zatrzymanie akcji na ekranie, przewinięcie do dowolnego nagranego momentu oraz ponowne odtworzenie transmisji. W praktyce oznacza to pełną kontrolę nad programem telewizyjnym. Tym, którzy chcieliby dopasować wygląd ekranu startowego do własnych upodobań polecamy Panasonic TX-L47ET60E. Dowolna konfiguracja ekranu umożliwia spersonalizowanie ekranu startowego, a także szybszy dostęp do interesujących treści i programów.

Jeśli zaś stawiacie na gigantyczne rozmiary ekranu sprawdźcie telewizor LED Sharp LC-60LE652E. Ten 60-calowy gigant zachwyca przede wszystkim ceną. Telewizor zaskakuje również rozmachem zastosowanych technologii przetwarzania obrazu. Jednym z atutów jest system generowania trójwymiarowego obrazu, co pozwala na poszerzenie horyzontów rozrywki audio-wizualnej.

Bogatą ofertę  telewizorów objętych promocją uzupełniono dodatkowo o tablet z serii TB Touch Aqua. Do każdego modelu telewizora dopasowano odpowiedni model tabletu. Wybór jest spory. Przekonaj się  i sprawdź, ile możesz zyskać z redcoon.pl.

Wpisy PromowaneKup telewizor, odbierz tablet od redcoon.pl!

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.