Kupuj.pl – nowy serwis IDG

Opublikowano: 17 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Pod adresem www.kupuj.pl wystartował nowy serwis e-commerce należący do International Data Group Poland S.A. Serwis oferuje trzy oferty w dobrych cenach w ograniczonym okresie czasowym.

Na start jest to odtwarzacz MP3, router bezprzewodowy oraz zestaw 10 filmów DVD. Oferty będą dodawane kilka razy w tygodniu, a ich w ważność to maksimum tydzień. Serwis będzie wzbogacał się o kolejne moduły usprawniające zakupy tym zakupy grupowe, gdzie cena spada wraz z ilością osób chętnych do zakupu konkretnego produktu oraz preordery na premierowe produkty.

„Kupuj.pl to nasz nowy serwis, gdzie nasi Czytelnicy i Klienci znajdą dobre cenowo oferty na produkty z szeroko pojętej elektroniki użytkowej, it, gier oraz filmów – mówi Dariusz Sokołowski, Online Business Development Director – Chcemy oferować jak najniższe ceny oraz szybką wysyłkę. Dla osób komentujących nasze oferty wprowadziliśmy reputację, która będzie umożliwiała udział w specjalnych ofertach dostępnych tylko dla tych, których reputacja będzie najwyższa. Nasz projekt dopiero startuje pełna funkcjonalność będzie dostępna do końca roku lub w pierwszym kwartale 2011 – dodaje.

Serwis będzie wzbogacał się o kolejne moduły usprawniające zakupy w tym zakupy grupowe, gdzie cena spada wraz z ilością osób chętnych do zakupu konkretnego produktu oraz preordery na premiery. Najważniejsza częścią jednak będą zaawansowane moduły społecznościowe, które ułatwią kontakt pomiędzy użytkownikami i serwisem Kupuj.pl. Światowym wzorem jest tu w00t.com, któremu udało się zbudować wokół serwisu dużą społeczność, mimo, że sprzedawane są bardzo różne produkty trafiające w odmienne gusta i potrzeby.

www.kupuj.pl

Hanna LaskowskaKupuj.pl – nowy serwis IDG

Podziel się!

O autorze

hania