Kupujemy.pl gra z Orkiestrą

Serwis kupujemy.pl porównujący oferty sklepów internetowych dołączył do XIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Portal nawiązał współpracę z internetowym sklepikiem WOŚP, którego oferta dostępna jest na stronach kupujemy.pl.

Serwis kupujemy.pl porównuje oferty prawie 500 sklepów internetowych. To połowa działających na polskim rynku. Użytkownicy serwisu mogą przeszukiwać ok. 1 miliona ofert e-sklepów i porównywać ceny produktów. Wśród nich natknąć się można na gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzedawane w sklepiku internetowym Fundacji. Żeby dokonać zakupu należy przejść na stronę sklepiku WOŚPu.

Użytkownicy serwisu rozpoznają orkiestrowe gadżety po logo i wyróżnieniach. Na stronach serwisu wyświetlany będzie baner Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystarczy jedno klikniecie myszką by trafić do orkiestrowego sklepiku i złożyć zamówienie.

– Orkiestrowe gadżety łatwo rozpoznać w serwisie. Przy każdym umieściliśmy czerwone serce.- zapewnia współwłaściciel serwisu Arkadiusz Dydo. Oferta sklepiku WOŚP dotrze do ponad 200 tys. użytkowników serwisu kupujemy.pl. Tylu co miesiąc odwiedza portal. Poza t-shirtami, DVD i płytami CD w ofercie sklepiku znaleźć można orkiestrowe kubki, torby, puzzle, kalendarze, pocztówki.

Na stronach kupujemy.pl oferta sklepu internetowego WOŚP będzie uzupełniana na bieżąco i poszerzana o nowe produkty. Jak zapewniają właściciele kupujemy.pl, gadżety internetowego sklepiku WOŚP obecne będą na stronach serwisu do końca świata i o jeden dzień dłużej.

http://www.kupujemy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry