Kupujemy.pl w Czechach

Operator polskiej porównywarki cen kupujemy.pl rozpoczął działalność w Czechach, uruchamiając podobny serwis w domenie monitor.cz. Przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie z Retail Info, spółką portfelową funduszu inwestycyjnego MCI Management S.A.

Kupujemy.pl aktualnie prezentuje oferty blisko 1000 sklepów. Technologia, w oparciu o którą działa serwis jest całkowicie autorskim projektem firmy Advanced Network Technologies Sp. z o.o. która jest operatorem portalu.

„Rozpoczęcie działalności w Czechach jest wynikiem realizacji naszej strategii” – mówi Arkadiusz Dydo z kupujemy.pl, „Nasza technologia od początku była tworzona z myślą międzynarodowego jej wykorzystania. Nie ograniczamy się do uruchomienia od podstaw podobnego serwisu na rynkach międzynarodowych, ale szukamy synergii poprzez np. wspólną bazę danych. Technologia jest ciągle doskonalona, wkrótce w kupujemy.pl pojawi się kilka nowych funkcjonalności, które automatycznie zostaną wykorzystane również w wersji czeskiej.”

Retail Info to jeden z liderów czeskiego rynku internetowego, który od ponad 7 lat prowadzi kilka dużych projektów internetowych związanych z handlem. Flagowe projekty Retail Info to portale AkcniCeny.cz oraz Zlecnene.sk prezentujące promocje sieci handlowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top