Latem z faksem od OGICOM

OGICOM Sp. z o.o. – wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu – zaoferował usługę fax2email za darmo do końca lata.

Zainteresowane firmy mogą za darmo otrzymać od OGICOM indywidualny numer faksu z 37 stref numeracyjnych w Polsce, a następnie przypisać do niego dowolną ilość adresów poczty elektronicznej. Potem – aż do końca wakacji – mogą odbierać faksy bez żadnych opłat.

Jeśli uznają, że usługa sprawdza się w ich przypadku i będą również po wakacjach zainteresowani korzystaniem z fax2email, otrzymają dodatkowo aż 50% rabat i całą usługę w cenie 99 PLN netto.

„To zupełnie nowa usługa na rynku, ciągle jeszcze niewiele firm korzysta z możliwości elektronicznego odbierania dokumentów faxowych. Pełna poufność, dostępność i wygoda to cechy, o których najlepiej przekonać się w praktyce, dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować zupełnie bezpłatnie i bez zobowiązań usługę wszystkim zainteresowanym przez cały okres wakacyjny” – powiedział Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu, OGICOM Sp. z o.o.

Osoby, które chciałyby także wysyłać faksy przez Internet, mogą skorzystać z innej usługi oferowanej przez OGICOM – web2fax. Umożliwia ona wysyłanie dokumentów w formacie PDF lub TIFF na dowolny numer faksu. Wystarczy zalogować się do specjalnego serwisu internetowego (Panelu Klienta), wskazać dokument do wysłania, a następnie podać jeden lub nawet kilka tysięcy numerów faksu. Roczny abonament za skorzystanie z tej usługi kosztuje 199 zł.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top