Łatwiejsze pozycjonowanie z Direct Traffic

Direct Traffic, firma specjalizująca się w marketingu wyszukiwarek i bezpiecznym pozycjonowaniu, udostępniła swoim klientom nowe rozwiązanie o nazwie DirectATM. Aplikacja znacznie ułatwia pozycjonowanie stron o długich i skomplikowanych adresach URL.
Wyszukiwarki internetowe, a właściwie automaty wyszukujące (tzw. roboty), które wykorzystywane są przez te wyszukiwarki, mają często problem z właściwym zindeksowaniem stron WWW, które posiadają długie i skomplikowane adresy URL. Aby skutecznie pozycjonować takie strony, zazwyczaj wykorzystuje się moduł MOD_REWRITE, a następnie poświęca wiele godzin pracy przy modyfikacji poszczególnych stron serwisu.

Autorskie rozwiązanie Direct Traffic znacznie upraszcza proces zamieniania długich ciągów znaków na łatwe do zapamiętania adresy URL, a tym samym poprawia skuteczność procesu pozycjonowania w wyszukiwarkach. Wykorzystywany jest do tego moduł o nazwie DirectATM (Address Translation Module), który w pełni automatyzuje cały proces zamiany adresów.

„Poprawne adresy URL są jednym z najważniejszych elementów w procesie optymalizacji serwisów internetowych i ich skutecznego pozycjonowania w wyszukiwarkach. Zamiana długich adresów stron na krótkie i łatwe, zarówno dla internautów, jak i dla robotów indeksujących, jest dla wielu specjalistów SEO zadaniem żmudnym i bardzo czasochłonnym. Nasz moduł DirectATM właściwie likwiduje ten problem.” – mówi Piotr Ziółkowski, prezes Direct Traffic.

Rozwiązanie DirectATM skutecznie przyspiesza proces implementacji SEO, a tym samym zwiększa efekty pozycjonowania stron w wyszukiwarkach. Dodatkową zaletą programu jest to, że nie obciąża on serwera, a tym samym nie spowalnia tempa wczytywania stron WWW.

www.directtraffic.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top