Lech nowym klientem OS3 multimedia

Opublikowano: 20 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Kompania Piwowarska wybrała agencję interaktywną OS3 multimedia do obsługi marki Lech w Internecie. Zadaniem agencji będzie repozycjonowanie marki w Internecie.

Współpraca pomiędzy Kompanią Piwowarską a agencją OS3 multimedia obejmuje między innymi budowę internetowej platformy komunikacyjnej z elementami mobilnymi i programami lojalnościowymi. Będzie to pierwszy w Polsce projekt marketingowy wykorzystujący na tak szeroką skalę kompleksowe rozwiązania technologiczne.

– Zaprosiliśmy do przetargu trzy czołowe agencje interaktywne, z którymi dotychczas współpracowaliśmy. O wyborze agencji OS3 multimedia zadecydowało strategiczne myślenie, profesjonalizm jej pracowników, kreatywność oraz wysoka jakość dotychczasowych realizacji, powiedział Paweł Kwiatkowski, rzecznik prasowy KP.

– Cieszymy się, że to właśnie naszej agencji Kompania Piwowarska powierzyła budżet marki Lech w Internecie. Strategia zmiany pozycjonowania marki Lech, a z co za tym idzie, szeroko zakrojone działania marketingowe związane z nową wizją marki, dają nam możliwość tworzenia ciekawych i kompleksowych projektów. – powiedział Marcin Maj, Client Service Director OS3 multimedia.

http://www.os3.pl

Sylwester KozakLech nowym klientem OS3 multimedia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.