Lepszy monitoring – NetSprint.pl z MEDIASKOP

Opublikowano: 2 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Monitoring szybszy, lepszy  i w jednym miejscu – to efekt podpisania umowy pomiędzy NetSprint.pl oraz Centrum Monitoringu Mediów MEDIASKOP. Obydwie firmy rozszerzają swój pakiet usług –   klienci platformy NewsPoint mają teraz możliwość monitorowania internetu, prasy i RTV w ramach jednego, przejrzystego panelu użytkownika. Na portalu Mediaskopu, oprócz dotychczasowych źródeł, będzie zaś możliwość prezentacji wyników monitoringu internetu prowadzonego w NewsPoint.

Porozumienie zakłada możliwość wymiany i integracji danych dostarczanych przez obydwie firmy. Monitoring RTV jest dostępny w panelu użytkownika NewsPoint, a treści z kilku tysięcy stron internetowych – na portalu Mediaskopu.

„Nasza umowa to wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy z jednej strony cenią najwyższą jakość usług firm od lat specjalizujących się w danym monitoringu, a z drugiej – chcą wyniki monitoringu z różnych źródeł mieć zintegrowane na jednej platformie. Dzięki temu korzystanie z monitoringu wszystkich źródeł jest szybsze i bardziej wygodne dla klientów ” – mówi Dawid Bartosik, wiceprezes Centrum Monitoringu Mediów Mediaskop.

Klienci obydwu firm mają możliwość bezpłatnego, dwutygodniowego przetestowania usług.

„Po wprowadzeniu monitoringu radia i telewizji oraz po niedawnym uruchomieniu usługi monitorowania treści UGC oferujemy naszym klientom kompleksową usługę, która wspiera działania komunikacyjne i umożliwia dokładny pomiar ich efektywności we wszystkich rodzajach mediów” – powiedział Mariusz Jabłoński, Dyrektor ds. Sprzedaży NewsPoint.

Hanna LaskowskaLepszy monitoring – NetSprint.pl z MEDIASKOP

Podziel się!

O autorze

hania