Lepszy monitoring – NetSprint.pl z MEDIASKOP

Monitoring szybszy, lepszy  i w jednym miejscu – to efekt podpisania umowy pomiędzy NetSprint.pl oraz Centrum Monitoringu Mediów MEDIASKOP. Obydwie firmy rozszerzają swój pakiet usług –   klienci platformy NewsPoint mają teraz możliwość monitorowania internetu, prasy i RTV w ramach jednego, przejrzystego panelu użytkownika. Na portalu Mediaskopu, oprócz dotychczasowych źródeł, będzie zaś możliwość prezentacji wyników monitoringu internetu prowadzonego w NewsPoint.

Porozumienie zakłada możliwość wymiany i integracji danych dostarczanych przez obydwie firmy. Monitoring RTV jest dostępny w panelu użytkownika NewsPoint, a treści z kilku tysięcy stron internetowych – na portalu Mediaskopu.

„Nasza umowa to wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy z jednej strony cenią najwyższą jakość usług firm od lat specjalizujących się w danym monitoringu, a z drugiej – chcą wyniki monitoringu z różnych źródeł mieć zintegrowane na jednej platformie. Dzięki temu korzystanie z monitoringu wszystkich źródeł jest szybsze i bardziej wygodne dla klientów ” – mówi Dawid Bartosik, wiceprezes Centrum Monitoringu Mediów Mediaskop.

Klienci obydwu firm mają możliwość bezpłatnego, dwutygodniowego przetestowania usług.

„Po wprowadzeniu monitoringu radia i telewizji oraz po niedawnym uruchomieniu usługi monitorowania treści UGC oferujemy naszym klientom kompleksową usługę, która wspiera działania komunikacyjne i umożliwia dokładny pomiar ich efektywności we wszystkich rodzajach mediów” – powiedział Mariusz Jabłoński, Dyrektor ds. Sprzedaży NewsPoint.

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry