LifeTube z nowym dyrektorem sprzedaży i szefem działu management

LifeTube ze względu na dynamiczny rozwój i dywersyfikację działań nie przestaje się zmieniać. Po powołaniu Pawła Stano na stanowisko prezesa zarządu awansowano kolejne dwie osoby. Stanowisko sales director objęła Justyna Bajer, a funkcję head of management przejęła Aleksandra Szumska, dotychczas senior partnership manager w LifeTube.

LifeTubeJustyna Bajer to ekspertka zarówno w zakresie funkcjonowania rynku reklamowego, jak i zarządzaniu ludźmi. W branży pracuje od 2012 roku. W MSL i Livebrand PR odpowiadała za kontakty z mediami i opracowywała strategie komunikacji dla kluczowych klientów. W LifeTube kierowała dotychczas zespołem managerów twórców zrzeszonych w sieci, następnie odpowiadała za projekty specjalne, m.in. organizację Orange Video Fest by LifeTube – największej imprezy youtube’owej w Polsce. Jako sales director będzie rozwijała kompetencje agencyjne LifeTube, odpowiadała za współpracę z kluczowymi partnerami i pozyskiwała klientów strategicznych.

Obowiązki head of management w LifeTube przejęła Aleksandra Szumska, dotychczas senior partnership Manager. W ciągu ostatnich dwóch lat koordynowała kampanie największych polskich i globalnych marek, m.in.: Coca-Cola, Nestea, PZU, ING czy Philips. Jako manager współpracowała z kluczowymi partnerami sieci LifeTube, takimi jak: Radek Kotarski (Polimaty), Lisie Piekło, Karol Paciorek, Marcin Stankiewicz, Niekryty Krytyk, SciFun czy Mówiąc Inaczej. Na nowym stanowisku Szumska postawiła sobie dwa cele: zgrany i efektywny zespół oraz partnerskie i profesjonalne relacje ze wszystkimi youtuberami w sieci.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry