Liga Światowa w INTERIA.PL

Portal INTERIA.PL uruchomił specjalny serwis poświęcony rozgrywkom Ligi Światowej w piłce siatkowej. Jest to jedyne tego typu przedsięwzięcie w polskim Internecie.

Pod adresem ligaswiatowa.interia.pl kibice piłki siatkowej znajdą kompendium informacji na temat 15. edycji World League. Oprócz szczegółowego terminarza meczów i wyników kolejnych etapów rywalizacji, na stronach serwisu prezentowany jest skład każdego z 12 startujących zespołów. Szczególnie starannie przedstawiona została kadra biało-czerwonych. Każdy z zawodników ma wizytówkę ze zdjęciem i podstawowymi danymi (wzrost, waga, zasięg ataku i bloku, numer z jakim gra, nazwa klubu i pozycja).

– Nowa jakość, jaką nadał naszej kadrze trener Raul Lozano powołując do składu młodych, zdolnych zawodników, budzi nadzieję na sukcesy polskiej reprezentacji. Dlatego ich grze poświęcamy najwięcej uwagi w komentarzach i z nimi najczęściej przeprowadzamy wywiady. To przecież oni na igrzyskach w Pekinie w 2008 roku będą stanowić trzon naszej reprezentacji – wyjaśnia Andrzej Łukaszewicz, szef serwisów sportowych INTERIA.PL.

Na stronach serwisu Ligi Światowej zamieszczane są relacje z kolejnych meczów, wzbogacone materiałem fotograficznym. Dzięki obecności dziennikarzy INTERIA.PL na każdym rozrywanym w Polsce spotkaniu, w serwisie pojawiają się także wywiady z zawodnikami i galerie zdjęć dokumentujących jego przebieg. Ich uzupełnienie stanowią cotygodniowe komentarze, publikowane po każdej rundzie spotkań.

Stworzenie serwisu Ligi Światowej to początek mocniejszego zainteresowania serwisów sportowych INTERIA.PL tą dyscypliną. Kolejne ważne imprezy – eliminacje do mistrzostw świata i mistrzostwa Europy w piłce siatkowej – także będą szeroko opisywane na stronach portalu.

Pierwsza edycja Ligi Światowej miała miejsce w 1990 roku. Tegoroczne rozgrywki odbywają się w terminie od 27 maja do 10 czerwca. Serwis Liga Światowa powstaje przy udziale internetowej firmy bukmacherskiej Expekt.com.

http://ligaswiatowa.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry