Link4 ubezpiecza przez Skype’a

Opublikowano: 25 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od maja Link4, jako pierwszy ubezpieczyciel w kraju, umożliwia zawarcie umowy ubezpieczenia komunikacyjnego za pośrednictwem bezpłatnej telefonii internetowej Skype. Dzięki nowej usłudze Klienci Link4 mogą natychmiast porozmawiać z konsultantem ubezpieczyciela, korzystając z połączenia internetowego.
Wystarczy kliknąć w baner, umieszczony na stronie www.link4.pl, żeby poprzez Internet połączyć się z konsultantem, który w trakcie rozmowy wyliczy wysokość składki i przygotuje umowę ubezpieczenia komunikacyjnego. Jakość połączenia jest porównywalna do jakości tradycyjnej rozmowy telefonicznej.

Aby korzystać z rozmów za pośrednictwem komunikatora Skype, wystarczy posiadać komputer z dostępem do Internetu, wyposażony w głośniki lub słuchawki i mikrofon. Klient Link4 może szybko zainstalować program Skype dzięki wygodnemu przekierowaniu ze strony www.link4.pl bezpośrednio na stronę producenta programu, gdzie jest on udostępniony bezpłatnie.

Od początku działalności na polskim rynku jesteśmy pionierami w zakresie nowoczesnych kanałów dotarcia do Klientów – jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż ubezpieczeń przez telefon, a od ponad roku umożliwiamy wyliczenie składki i zakup polisy przez Internet. Zastosowanie kolejnego nowatorskiego na rynku rozwiązania, jakim jest kontakt z Klientami przy wykorzystaniu programu Skype, jest kontynuacją polityki Link4, opierającej się na wykorzystaniu szybkich i najwygodniejszych dla Klientów sposobów komunikacji. Już teraz mogę powiedzieć, że zainteresowanie internautów tą formą komunikacji jest bardzo duże, wręcz przerosło nasze oczekiwania – powiedziała Zofia Dzik, Prezes Zarządu Link4 TU SA.

www.link4.pl

Hanna LaskowskaLink4 ubezpiecza przez Skype’a

Podziel się!

O autorze

hania