Lipcowy maraton obniżek

Przed nami kolejny tydzień z extra promocjami. W redcoon.pl prawdziwe letnie ceny. Sklep wystartował w lipcowym maratonie obniżek na produkty Samsunga. W ofercie dostępny Samsung GALAXY S5 w zestawie z GearFit w super atrakcyjnej cenie. Nie daj się wyprzedzić i poznaj ofertę już dzisiaj. Promocja trwa od 4 lipca do 15 lipca.

Samsung GALAXY S5 to solidny i funkcjonalny smartfon, który łączy w sobie szereg przydatnych funkcji. Poza świetnym designerskim wyglądem oferuje liczne przydatne rozwiązania technologiczne. Świetnie sprawdzi się nie tylko podczas przeglądania stron internetowych, korzystania z przeróżnych aplikacji i multimediów, lecz również poradzi sobie w każdych warunkach. Nie groźna mu wyprawa górska, jazda na rowerze czy jogging.

samsung-lp-monday

Smartfon posiada potwierdzoną certyfikatem IP67 wodoszczelność i pyłoszczelność. Telefon idealnie nadaje się dla osób ceniących aktywny tryb życia. Dodatkowym bonusem i dodatkiem do smartfona jest innowacyjne urządzenie treningowe GearFit, które pomaga utrzymać dobrą kondycję fizyczną dzięki wbudowanemu menadżerowi fitness z pulsometrem i kontrolą wykonywanych ćwiczeń w czasie rzeczywistym. GearFit łączy się bezprzewodowo ze smartfonem dzięki technologii Bluetooth. Przychodzące rozmowy i smsy są wyświetlane na bieżąco dzięki funkcji natychmiastowych powiadomień. Sprzęt bez problemu łączy się z 20 innymi urządzeniami dzięki oprogramowaniu TIZEN.

Zestaw promocyjny idealnie uzupełnia pakiet aplikacji i usług mobilnych GALAXY Gifts. W skład pakietu wchodzą m.in.: półroczny bezpłatny dostępy do serwisu muzycznego Deezer Premium, prenumerata magazynów Bloomberg i Parkiet online (3 miesiące bezpłatnie + rabat na kolejne 3 miesiące za 19,90 PLN), dostęp do różnorodnych serwisów informacyjnych, aplikacje sportowe typu RunKeeper, Endomondo, Skimble, czy Lark, a także serwisy umożliwiające bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności online takie jak PayPal czy SkyCash. GALAXY Gifts umożliwia również dostęp do aplikacji asystenckich takich jak LinkedIn, Blurb, EasilyDo Pro czy Evernote.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry