Listopadowe promocje w OGICOM

OGICOM zachęca firmy do listopadowej aktywności inwestycyjnej, która w przyszłości może wygenerować zyski, a jednocześnie ograniczy wysokość podwójnego opodatkowania w bieżącym miesiącu.
„Przeprowadzając listopadowe inwestycje, firmy mogą z jednej strony zminimalizować kwotę podwójnej listopadowej zaliczki na podatek dochodowy, a z drugiej – zainwestować we własny rozwój. Warto wybrać tu takie rozwiązania, które przyniosą w przyszłości rzeczywiste i odczuwalne profity. Wzorem lat ubiegłych OGICOM zachęca firmy do ostatnich inwestycji przed końcem listopada. Nasza oferta jest bogata w możliwości i promocje, a  profesjonalni doradcy podpowiedzą, jak skutecznie zamienić listopadowe koszty w zyski” – mówi Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu, OGICOM Sp. z o.o.

Teraz wykupując hosting na 2 lata, trzeci rok usługi firma otrzymuje gratis. Całość na stabilnych i szybkich serwerach, zapewniających błyskawiczne działanie strony WWW firmy i kont e-mail, wraz z wielostopniowymi zabezpieczeniami antywirusowymi i antyspamowymi, pełnym buckupem danych, archiwizacją poczty oraz doradztwem i pomocą.

Wykupując promocyjny pakiet hostingowy, klient może zyskać wszystkie pozostałe usługi OGICOM z 50 proc. zniżką (własna domena, statystyki Gemius, pozycjonowanie strony WWW, edytor Alestrona.pl, wirtualny faks). Zlecając pozycjonowanie strony WWW na 3 kluczowe słowa, kolejne 3 dodatkowe słowa zostaną wypozycjonowane przez OGICOM gratis. Z kolei wykupując usługę wirtualnego faksu, firmy będą mogły za darmo korzystać z usługi fax2email. Dzięki niej można otrzymywać faksy na skrzynkę email, zrezygnować z urządzenia faksowego a do tego sporo zaoszczędzić na połączeniach telefonicznych.

Listopadowe promocje w OGICOM Sp. z o.o. to wynik doświadczeń lat ubiegłych – obserwowanej aktywności inwestycyjnej firm, chcących uniknąć podwójnego opodatkowania.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top