Logotec Mobile@Connector w finale

Opracowany przez Logotec Engineering Group Mobile@ConnectorTM został zakwalifikowany do finału konkursu Microsoft Mobile Solutions Challenge 2003. Polski produkt konkuruje w kategorii Best Development Tools. Rozstrzygnięcie rywalizacji nastąpi podczas konferencji Microsoft Mobility Developer Conference, odbywającej się w dniach 17-21 marca w Nowym Orleanie (USA).

Konkurs, w którym mają zostać wyłonione najlepsze rozwiązania dla urządzeń mobilnych, został podzielony na dwie edycje: amerykańską i europejską. Każdy z uczestników mógł wziąć udział tylko w jednej z nich.

– Zdecydowaliśmy się rywalizować o główną nagrodę w Stanach Zjednoczonych, ponieważ uważamy edycję europejską za zdecydowanie łatwiejszą. Tymczasem walczymy o globalny sukces, do którego droga prowadzi przez Stany Zjednoczone – mówi Jerzy Dryndos, prezes Logotec Engineering Group.

– Mobile@Connector Professional VersionTMT jest kontynuacją tradycji Logotec Engineering Group w dostarczaniu wysoko innowacyjnych produktów dla rozwiązań mobilnych. Pozwala to na dostarczanie aplikacji, które są wyjątkowo łatwe w użyciu, szybkie, niedrogie i które z łatwością można zintegrować z platformą .NET Microsoftu – powiedział Robbie Wright, dyrektor Działu Urządzeń Mobilnych Microsoft.

http://www.logotec.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry