Logotec w Barcelonie na Tech Ed 2003

W dniach 30 czerwca – 4 lipca 2003 w Barcelonie odbywają się największe na świecie targi rozwiązań mobilnych. Jedynym reprezentantem polskiej branży IT na targach jest firma Logotec Engineering Group. Jej obecność w Hiszpanii jest możliwa dzięki zwycięstwu w zorganizowanym przez Microsoft w marcu br. konkursie Mobile Solusions Challenge 2003. Rozwiązanie Logotec Mobile@Connector zostało wtedy uznane za najlepsze na świecie w kategorii narzędzia programistyczne do tworzenia aplikacji mobilnych.

Microsoft Tech Ed 2003 są skierowane przede wszystkim do programistów i konsultantów w zakresie IT. Logotec prezentuje na targach Mobile@Connector – generator aplikacji mobilnych.

– Obecność na Tech Ed 2003 to dla nas duże wyróżnienie bowiem Microsoft – organizator targów – zaprosił do nich jedynie te firmy, które proponują rozwiązania najlepsze w swojej kategorii. Dzięki zwycięstwu w Mobile Solutions Challenge 2003 Mobile@Connector spełnia postawione przez organizatora Tech Ed kryteria. Udział w tak prestiżowych targach to również promocja dla polskiej branży IT postrzeganej do niedawna na świecie jako mało innowacyjna – powiedział Jerzy Dyndos, prezes Logotec Engineering Group.

http://www.logotec.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry