LookSoft dla Ministerstwa Środowiska

W związku z obchodami Dnia Ziemi, które przypadły w niedzielę 26 kwietnia – firma Looksoft, na zlecenie Ministerstwa Środowiska przygotowała ekologiczną grę na telefony komórkowe, która uczy dzieci zasad dbania o środowisko.

Wspólnie z sympatycznym zającem – Maurycym Marchewką, znanym z serwisu dzieci.mos.gov.pl, najmłodsi mają okazję posprzątać las, zaśmiecony różnymi rodzajami odpadów. Głównym celem gry jest zaznajomienie z zasadami segregacji śmieci i wynikających z niej korzyści.

Skacząc po planszy, wspinając się po linie czy unikając wpadnięcia do wody – dzieci mogą spędzić miło czas przy grze na telefony komórkowe, jednocześnie zdobywając wiedzę jak właściwie segregować śmieci.

Grę można pobrać wchodząc na adres http://wap.looksoft.pl/maurycy w przeglądarce telefonu i wysyłając SMS o treści DZIECI na nr 7143 (koszt: 1,22zł z VAT).

Edutainment to nowoczesna forma edukacji poprzez rozrywkę, którą coraz częściej stosujemy w realizowanych w Looksoft projektach. Mechanizm ten jest szczególnie dobrze odbierany przez najmłodszą grupę docelową, która poprzez rozrywkę otrzymuje spójne i rzeczowe informacje, dotyczące danej tematyki.” – powiedział przedstawiciel firmy LookSoft.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry