Lunaparki Angry Birds w Chinach

Firma Rovio ogłosiła plany dotyczące swojego pierwszego parku rozrywki Angry Birds, który umiejscowiony będzie w Chinach. Jest to pierwszy z planowanej serii chińskich miejsc rozrywki spod znaku wściekłych ptaków.

Lunaparki Angry Birds w Chinach 1Pierwszy park umiejscowiony będzie w mieście Haining i jak zapowiada Peter Vesterbacka, plany budowy obejmować mają również inne chińskie miasta. Kompleksy, które będą budowane w Chinach mają pojawić się oprócz postaci z gry Angry Birds wątki związane z kulturą i historią Państwa Środka.

Chińskie parki rozrywki to następny etap ekspansji tego typu niewirtualnych miejsc dla fanów wściekłych ptaków. W kwietniu tego roku otworzyła podobny park w Finlandii. Plany budowy kompleksów obejmują również Wielką Brytanię oraz Stany Zjednoczone.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry