Maciej Mincer we władzach Ballroom International Network

Maciej Mincer, CEO sieci Evolution Media Net, został członkiem zarządu Ballroom International Network, jednej z największych europejskich spółek holdingowych specjalizujących się w reklamie internetowej.

 

Maciej Mincer w pięcioosobowym zarządzie Ballroom International Network będzie odpowiadał za sprzedaż Maciej Mincer we władzach Ballroom International Network 1międzynarodową. Mająca siedzibę w Monachium spółka działa na rynku reklamy internetowej, głównie w krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Poprzez spółki zależne w Polsce, Czechach, Rumunii, na Węgrzech i w Turcji, Ballroom International Network jest największą niezależną siecią sprzedaży reklamy online w regionie. Dzięki połączonej ofercie reklamowej w wielu krajach spółka chce być partnerem „pierwszego wyboru” dla globalnych marek planujących działania reklamowe w tej części Europy. Prognozowany łączny przychód Ballroom International Network w roku 2011 powinien przekroczyć 25 milionów euro.

Zmiany w międzynarodowym zarządzie Ballroom International Network mają związek z dynamicznym rozwojem spółki oraz inwestycją dokonaną przez Enterprise Venture Fund, jednego z najstarszych i największych funduszy private equity i venture capital w Europie Środkowo-Wschodniej. 30 listopada 2011 EVF zainwestował w Ballroom International Network 6,25 mln euro i objął 35 procent udziałów w spółce. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na kontynuację ekspansji geograficznej i produktowej.

Maciej Mincer związany jest z rynkiem reklamy internetowej od ponad 12 lat. W latach 2007-2010 był prezesem zarządu ARBOvision, a dodatkowo w latach 2009-2010 odpowiadał za reorganizację struktur ARBOmedia w Czechach jako CEO spółki ARBOinteractive.cz. Pod koniec 2010 roku założył Evolution Media Net, której jest prezesem i CEO. Evolution Media Net wchodzi w skład grupy firm należących do Ballroom International Network i w bardzo krótkim czasie zdobyła pozycję jednego z największych graczy na rynku reklamy online w Polsce.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry