MacroSoft: 5,8 mln z PHARE

Opublikowano: 12 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

PARP przyznała kolejne dotacje w programie Innowacje i Technologie. Przedsiębiorstwa starające się o dofinansowanie projektów informatycznych otrzymały fundusze w kwocie 5,98 mln złotych. Wśród grupy beneficjantów znajduje się jedenastu klientów Grupy MacroSoft. Przyznane im środki pozwolą zrealizować projekty wdrożeniowe o wartości 0,47 mln. złotych. Łączna wartość zrealizowanych dotychczas przez Grupę MacroSoft kontraktów z udziałem środków PHARE przekroczyła 5,8 mln złotych. W 2003 roku 30 proc nowych klientów Grupy skorzystało z funduszy przedakcesyjnych na łączną kwotę 741 tys. euro.

Obecnie Grupa MacroSoft przygotowuje się do przystąpienia do planowanego przez PARP na lata 2004-2006 Sektorowego Programu Operacyjnego „Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw”. Uczestniczące w nim przedsiębiorstwa będą korzystały ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

http://www.macrosoft.pl

Sylwester KozakMacroSoft: 5,8 mln z PHARE

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.