MacroSoft S.A. wspiera rodzinę UnitedLinux

Opublikowano: 18 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

MacroSoft S.A. podpisał umowę o współpracy z Grupą SCO. Porozumienie jest efektem konsekwentnej polityki warszawskiej spółki w propagowaniu rozwiązań opartych o platformę Linux. W 2002 r. 48 proc. wszystkich nowo sprzedanych przez Grupę MacroSoft rozwiązań SKID zostało udostępnionych w oparciu o ten system. W ramach porozumienia klienci MacroSoftu kupujący produkty z rodziny UnitedLinux otrzymają pełne wsparcie systemu Linux w ogólnopolskiej sieci serwisowej.

Porozumienie z MacroSoftem jest dla Grupy SCO zaangażowanej w dynamicznie rozwijający się rynek produktów linuxowych kolejnym etapem w promocji rozwiązań z rodziny UnitedLinux. Firma zainteresowana wypromowaniem swojej oferty na obiecującym polskim rynku aktywnie poszukuje partnerów biznesowych. Docelowo systemy promowane przez SCO mają stać się trzecią po Windows i Unix wiodącą platformą dla wdrożeń komercyjnych.

Grupa SCO szuka na polskim rynku partnerów doświadczonych we wdrażaniu komercyjnych rozwiązań w środowisku linuxowym. Z tego względu w kręgu zainteresowania firmy znalazła się Grupa MacroSoft, której oferta rozwiązań linuxowych jest przygotowywana z myślą rynku MSP. Obecnie grupa sprzedaje zarówno proste, jak i zaawansowane rozwiązania linuxowe obejmujące swoim zakresem zarówno obszar ERP jak i zarządzanie informacją (Lotus Notes). Większe instalacje zostały przygotowane między innymi dla firm ERGOTEL, Cargoforte, POLMO Łomianki, Pack Druk.

http://www.macrosoft.pl

Sylwester KozakMacroSoft S.A. wspiera rodzinę UnitedLinux

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.