Magazyn Handlowiec Info publikuje oferty pracy

Portal branży FMCG – www.magazynhandlowiec.pl wzbogacił się o nową funkcję. Dzięki zawartej z Portalem Rynku Pracy HRK.PL umowie, teraz na stronie przeznaczonej dla handlowców znajdziemy również najświeższe oferty pracy.
– To część naszej strategii budowania najlepszego na rynku portalu dla ludzi działających w segmencie produktów szybkozbywalnych – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor zarządzający w Magazynie Handlowiec Info, do którego należy portal. Wśród ofert dominują te skierowane do przedstawicieli handlowych czy menedżerów marketów. Zdaniem odwiedzających stronę, wzbogacenie portalu FMCG o to, co najlepsze w portalach pomagających znaleźć pracę, to znakomity pomysł.

– Za każdym razem poszukując na stronie wiadomości o nowych produktach wchodzących na rynek, przeglądam oferty pracy by monitorować jak rozwija się konkurencja – mówi Andrzej Hojan, menedżer pracujący w polskiej sieci marketów.

Magazyn Handlowiec Info zapowiada dalszy rozwój swojej witryny, również przy współpracy z innymi internetowymi serwisami.

www.magazynhandlowiec.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry