mailPro ma system do automatyzacji działań e-mail marketingowych

Firma mailPro wprowadza na rynek system do automatyzacji działań e-mail marketingowych. Narzędzie jest dedykowane branży e-commerce i wspierać ma prowadzone przez sklepy działania sprzedażowe.

mailProSystem mailPro został wdrożony z myślą o sklepach internetowych i posiada szereg funkcjonalności zaprojektowanych pod ich kątem. Narzędzie funkcjonujące m.in. w oparciu o analizę zachowań użytkownika na stronie sklepu, pozwala na dopasowanie treści wiadomości mailowej do potrzeby klienta. Daje także możliwość prognozowania czasu jej wystąpienia.

Za pośrednictwem systemu tworzone są profile sprzedażowe klientów, na bazie których, poprzez reguły rekomendacji prowadzone są automatyczne wysyłki wiadomości e-mail. Narzędzie umożliwia budowanie scenariuszy wysyłek, o różnym stopniu skomplikowania, które oparte są na śledzonych i analizowanych schematach zachowań użytkowników.

System jest dostępny dla klientów także z obsługą profesjonalistów w zakresie szeroko rozumianych działań e-mail marketingowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry