maklerCRM wkracza na rynek

Opublikowano: 10 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Z dniem 11.09.2002 ING Securities S.A. świadcząca m.in. usługi w zakresie obrotu papierami wartościowymi zawarła umowę z wrocławską firmą IT-System Sp. z o. o. (Internet Technology System Solutions). Umowa obejmuje realizację oraz wdrożenie systemu maklerCRM z rodziny CRM, stworzonego specjalnie pod potrzeby nowego klienta.

Do tej pory jeszcze żadna firma na rynku polskim z branży IT, nie podjęła się opracowania systemu o zbliżonej funkcjonalności. Ponad to
IT-System zapowiada już kolejne kroki na rynku firm branży maklerskiej. Głównym celem, jaki został postawiony przez ING jest opracowanie systemu wspomagającego pracę kadry zarządzającej
i maklerów w sieci ING Securities S.A. Działanie systemu mCRM będzie się opierało o analizę danych, posiadanych przez ING Securities S.A. i przekształcanie ich w informacje wartościowe dla użytkowników systemu. System mCRM będzie umożliwiał generowanie raportów, co znacznie ułatwi realizację częstych, cyklicznych zadań maklerów.

IT-System ma już za sobą niedawno zakończone wdrożenie (również nowo opracowanego systemu) iCRM w firmie IBS Sp. z o. o. (ogólnoświatowym dostawcą oprogramowania dla dużych i średnich przedsiębiorstw).

http://www.it-system.pl

Sylwester KozakmaklerCRM wkracza na rynek

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.