maklerCRM wkracza na rynek

Z dniem 11.09.2002 ING Securities S.A. świadcząca m.in. usługi w zakresie obrotu papierami wartościowymi zawarła umowę z wrocławską firmą IT-System Sp. z o. o. (Internet Technology System Solutions). Umowa obejmuje realizację oraz wdrożenie systemu maklerCRM z rodziny CRM, stworzonego specjalnie pod potrzeby nowego klienta.

Do tej pory jeszcze żadna firma na rynku polskim z branży IT, nie podjęła się opracowania systemu o zbliżonej funkcjonalności. Ponad to
IT-System zapowiada już kolejne kroki na rynku firm branży maklerskiej. Głównym celem, jaki został postawiony przez ING jest opracowanie systemu wspomagającego pracę kadry zarządzającej
i maklerów w sieci ING Securities S.A. Działanie systemu mCRM będzie się opierało o analizę danych, posiadanych przez ING Securities S.A. i przekształcanie ich w informacje wartościowe dla użytkowników systemu. System mCRM będzie umożliwiał generowanie raportów, co znacznie ułatwi realizację częstych, cyklicznych zadań maklerów.

IT-System ma już za sobą niedawno zakończone wdrożenie (również nowo opracowanego systemu) iCRM w firmie IBS Sp. z o. o. (ogólnoświatowym dostawcą oprogramowania dla dużych i średnich przedsiębiorstw).

http://www.it-system.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top