Manager – nowy serwis portalu Money.pl

Manager to najnowszy serwis portalu Money.pl, który ma służyć wymianie doświadczeń między managerami.

‘Manager to serwis o sukcesach w biznesie, a także trendach w zarządzaniu i stylu życia. Stworzyliśmy go z myślą o ludziach, którzy chcą budować swoje kariery oraz lubią wiedzieć, co robi konkurencja i ich biznesowi rywale’ – mówi Tomasz Bonek, redaktor naczelny portalu Money.pl.

Na stronach www.manager.money.pl ludzie biznesu przeczytają więc co robić, by zawsze być o krok przed konkurencją. Znajdą tu m.in. case studies najlepszych biznesowych praktyk, wywiady z ludźmi sukcesu oraz portrety biznesmenów z pierwszych stron gazet. Udostępnione zostaną także materiały dotyczące samodoskonalenia i kierowania swoją karierą.

W serwisie znajduje się też baza ‘kto jest kim’ w polskim biznesie. Docelowo ma stanowić podręcznik personaliów managerów, w którym dwoma kliknięciami będzie można odszukać nazwisko dyrektora marketingu w konkurencyjnej firmie albo sprawdzić, jakie hobby ma nasz kluczowy kontrahent. Baza dopiero wystartowała i na razie nazwisk nie jest wiele, ale już teraz każdy dyrektor czy kierownik może dodać swoją wizytówkę.

Jest to także serwis informujący o tym, co się nosi, gdzie się jeździ i jaki gadżet trzeba mieć, żeby być trendy. Cały dział Lifestyle został stworzony z myślą o ludziach, którzy mają dużo pieniędzy i mało czasu. Tu przeczytają o tym, gdzie najlepiej gra się w golfa oraz jak się wybiera dobre wino.

‘Po co portal finansowy uruchamia serwis dla managerów? Czuliśmy niedosyt takich informacji, bo do tej pory nie było w polskim internecie serwisu o takiej formule. Postanowiliśmy więc ułatwić naszym użytkownikom dotarcie do treści, których dotąd szukali w zachodnich portalach’ – mówi Tomasz Bonek.

http://www.manager.money.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry