Mapy Be-on-road kierują do celu

Be-on-road to nowoczesne systemy nawigacyjne dedykowane do urządzeń typu PDA, PND i smartphone, opartych na Windows Mobile. Dzięki precyzyjnym danym mapowym i nowoczesnej aplikacji stworzonej przez firmę Aponia Software Be-on-road szybko i bezbłędnie wyszukuje najlepszą drogę do wybranego przez użytkownika celu. Współpraca Aponii z dziennikarzami testującymi i użytkownikami zaowocowała tym, że nowy produkt został rozszerzony o dodatkowe funkcje, a jego obsługa jest teraz jeszcze prostsza i przyjemniejsza.
Be-on-road 2008.04 zawiera mapy Polski ze 100% pokryciem oraz ze znacznie rozbudowaną bazą POI (punktów zainteresowania). Nowa wersja została też wzbogacona o pełne mapy Bułgarii.

Do wcześniejszych rozwiązań dodano nowe. Be-on-road umożliwia automatyczne przełączanie map w trakcie jazdy, przesuwanie mapy przez dotknięcie ekranu, zmianę trybu nawigacji z 2D na 3D. Można również  dostosować wygląd mapy do własnych upodobań (wybór zestawu kolorystycznego programu i mapy). Dodano też funkcję, która ułatwi wszystkim użytkownikom szybkie znalezienie celu podróży – możliwość wpisywania jedynie fragmentu nazwy ulicy bądź innego celu podróży w wyszukiwarkę. Nie musisz znać pełnej nazwy, Be-on-road uzupełni i wyszuka ją za Ciebie.

Ponadto oryginalnym rozwiązaniem w Be-on-road jest funkcja pozwalająca na wgranie planowanej, czy przejechanej już trasy na komputer domowy bądź na notebooka w pliku KML (Google Earth) lub GPX.

Mimo wprowadzonych innowacji nie zmienia się cena Be-on-road – kosztuje 485 PLN.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top