Marka Socializer znika z rynku – pojawia się Isobar Poland

W związku z przejęciem Socializer w styczniu przez Dentsu Aegis Network zniknie z rynku marka Socializer, która zmieni nazwę na Isobar Poland. Spółka wydzieliła również trzy kluczowe departamenty.

[pullquote cite=”Łukasz Misiukanis” type=”right”]Wprowadzamy nowe usługi do oferty i otwierają się przed nami perspektywy działań.[/pullquote]Po dwóch miesiącach procesu integracji oraz zmian strukturalnych w spółkach, wydzielone zostały dwie submarki “linked by Isobar”: Hypermedia oraz Lubię to, a Socializer i Socialformance zmieniają nazwę na Isobar Poland. W wyniku restrukturyzacji wydzielono trzy departamenty – Creative, Technology & Production oraz Social & Media. Ten ostatni powstał w wyniku połączenia spółek grupy Socializer i zespołu mediów w Isobar Poland.

Wprowadzamy nowe usługi do oferty i otwierają się przed nami perspektywy działań na niezdobytych dotychczas rynkach. Jeszcze wiele pracy nas czeka, ale klienci Isobar i spółek grupy Dentsu Aegis Network coraz odważniej sięgają po możliwości komunikacji i wsparcia sprzedaży, jakie dają kanały social i earned media – komentuje Łukasz Misiukanis, Vice President Isobar Poland.

Firma w Polsce zatrudnia blisko 350 osób.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry