MARKEN Systemy Antywirusowe z Vobis

Firma MARKEN Systemy Antywirusowe wspólnie z Vobis przygotowała w specjalnej promocyjnej cenie zestawy, które kierowane są zarówno do użytkowników indywidualnych jak i korporacyjnych. Pierwszy zestaw składa się z programów Kaspersky Internet Security 2009 i ABBYY FineReader 9.0 Home Edition, drugi natomiast z Kaspersky Internet Security 2009, ABBYY FineReader Professional 9.0. oraz  4 GB pendrive’a gratis.

Kaspersky Internet Security wykorzystuje innowacyjne technologie i standardy w walce z różnego rodzaju szkodliwymi programami i oprogramowaniem spyware. Zastosowany w programie analizator heurystyczny drugiej generacji wykrywa nowe, nieznane jeszcze wirusy. Skutecznie chroni przed wirusami polimorficznymi i makrowirusami oraz wyszukuje wirusy w plikach zarchiwizowanych. Co najważniejsze uaktualnienia bazy wirusów są publikowane przez firmę Kaspersky Lab co godzinę, a w trakcie epidemii wirusów częściej. Program posiada także mi. in. dwukierunkową skuteczną osobistą zaporę sieciową, kontrolę rodzicielską oraz skanuje system operacyjny i zainstalowane aplikacje w celu wykrycia luk w zabezpieczeniach.

ABBYY FineReader to program przeznaczony przede wszystkim do konwersji tekstu zawartego w plikach graficznych do postaci edytowalnej. Cechuje go wysoka dokładność rozpoznawania tekstu i wierność odwzorowania poszczególnych elementów struktury dokumentu. Dzięki temu na przekonwertowanym dokumencie zostaje zachowany rozmiar czcionek, układ oryginalnej strony zawierający obrazki czy kolumny. ABBYY FineReader obsługuje różne formaty plików pdf w tym zabezpieczone hasłem, przeszukiwalne zaszyfrowane czy też ze znacznikami. Zastosowana w oprogramowaniu nowatorska technologia OCR powoduje, że program z łatwością rozpoznaje tekst w plikach graficznych zeskanowanych w niskiej rozdzielczości. Przekonwertowane pliki można eksportować do różnych formatów, w tym doc, txt, xls, html.

Użytkownik kupując wybrany bundle otrzymuje profesjonalne oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2009 zapewniające ochronę komputera przed różnego rodzaju zagrożeniami, jak również niezbędny podczas pracy przy edycji dużej ilości dokumentów program ABBYY FineReader .

www.marken.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top